Zespół „Ścianka” w Ucho

Termin

24 października 2020
24 października 2020

Rodzaj biletu

Adres

Jesienne tournee zespołu Ścianka. Miało się odbyć w kwietniu (nie jako jesienne), ale z wiadomych względów odbędzie się w październiku. Może to i dobrze, bo październik jest najlepszym miesiącem na koncerty. Ostatni przystanek trasy to Gdynia, a dokładniej – Klub Ucho, w którym formacja wystąpi 24 października 2020.

            Jeśli nie słyszeli Państwo o Ściance, warto uzupełnić tę lukę, gdyż od ponad 25 lat jest to flagowy zespół polskiej alternatywy. Tych, którzy temat znają uprzejmie uprzedzamy, że nie usłyszą raczej swoich ulubionych piosenek i nie zobaczą na scenie psa, który dekadę temu wiernie towarzyszył zespołowi. Pies leży zakopany na górce, zespół nie ma w zwyczaju odgrzewania starych kotletów, nie wchodzi – jak wiadomo, dwa razy do tej samej rzeki. Kto nie idzie do przodu, ten idzie do tyłu, a co gorsza – próchnieje mu dolna cześć pleców. W nowym składzie klawisze zastąpiły bas i pojawiła się harfa. Cel pozostał ten sam: rozmontować świat i postawić na jego miejscu coś dużo bardziej ekscytującego, choćby na te półtorej godziny koncertu.

Ze względu na obecną sytuację i obowiązywanie „Wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce”, a także wytycznych dla poszczególnych stref, wszystkie koncerty obecnie organizowane w Klubie Ucho odbywają się przy udziale maksymalnie 25% publiczności oraz przy zachowaniu określonego reżimu sanitarnego. Uczestników koncertu prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa sanitarnego.

Ścianka

24 października 2020

godz. 20:00 (wstęp od 19:00)

Klub Ucho

bilety: 50 zł

Dostępne w: Interticket (pula biletów ograniczona)