Zapraszamy na gdyńskie kolędowanie z Razzle Dazzle

Termin

21 stycznia 2024
21 stycznia 2024

Rodzaj biletu

Wstęp wolny

Adres

Parafia pw. Chrystusa Króla, ul. J.B.Szlagi 3

Zapraszamy na gdyńskie kolędowanie!

Fundacja „Śpiewaj!” zaprasza na koncert kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu Chóru „Razzle Dazzle”. Podczas wydarzenia usłyszymy znane utwory towarzyszące nam w okresie Bożego Narodzenia oraz tradycyjne kolędy w nowych aranżacjach. Będzie to okazja do wysłuchania utworów pochodzących z pierwszego studyjnego albumu Chóru „Na Święta”, który został dofinansowany przez Miasto Gdynia.

21.01.2024, godz. 13.15 (po mszy świętej o 12.15). Parafia pw. Chrystusa Króla, ul. J.B.Szlagi 3, Gdynia Mały Kack. Wstęp wolny!

Tego samego dnia Chór Razzle Dazzle zaśpiewa także w Domu Opieki Społecznej o godz. 15.15 przy ul. Pawiej 31 dla mieszkańców DPS-u, ich rodzin i pracowników.

Działania Chóru „Razzle Dazzle” wspiera Wydział Kultury Miasta Gdynia.

Relacja z nagrywania albumu „Na Święta”:https://youtu.be/cPP9lsfmyWk

Chór „Razzle Dazzle” – zmienia oblicze trójmiejskiej chóralistyki. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych chórów w kraju, śpiewający muzykę pop & jazz. Wykonał już ponad 60 koncertów w najważniejszych ośrodkach kultury w Trójmieście, zrealizował projekty telewizyjne (Sopot Hit Festiwal z Dawidem Kwiatkowskim, Mam Talent, Project Lady), jego działania zostały wyróżnione przez Narodowe Centrum Kultury udziałem w Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów 2020. Chór posiada nagrody m.in. złoty medal Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego Mundus Cantat w Sopocie 2022 r. i Złoty medal na Międzynarodowym konkursie w Indonezji w 2020 r. Zespół działa pod skrzydłami Fundacji „Śpiewaj!” – najlepszego NGO 2022 w Gdyni. Nazwa „Razzle Dazzle” oznacza wrzawę, zamieszanie, a „Dazzle” znaczy olśniewać. Dyrygentką Chóru jest Zuzanna Popiołkiewicz.