Wszystkiego dobrego | A3Teatr – kolekcjonerzy wzruszeń

Termin

23 marca 2024
23 marca 2024

Rodzaj biletu

Wstęp wolny

Adres

Park Centralny w Gdyni

Wszystkiego dobrego to nowy cykl wydarzeń, który przez kolejne siedem tygodni będzie zapraszał mieszkańców do zaopiekowania się sobą. Do początków wiosny podczas spotkań z autorami, coachami, aktorami, trenerami  będziemy wspierać się nawzajem, dodawać sobie otuchy i wskazywać najróżniejsze ścieżki do dobrostanu i dobromyślności.

Wszystkiego dobrego to spotkania, konferencje, wykłady, warsztaty z ludźmi kultury, nauki, popularyzatorkami/-ami nauki, trenerkami/-ami. Idea jest prosta, czasy wydają się niewesołe i czasami trudno zobaczyć iskrę nadziei, szczególnie zimą i na przednówku, gdy ciemno, zimno i mgliście. Proponujemy spokojny namysł nad tym, co kłopotliwe i praktykę tego, co wyzwalające, cucące, czułe i dobre. Poza spotkaniami będziemy proponować też zimowe robótki ręczne, niekoniecznie łuskanie fasoli, ale ćwiczenia Tai Chi, garncarstwo, korowód zmysłów w wykonaniu teatru ulicznego i inne tego typu pożyteczne działania jak najbardziej. W wolnych chwilach znajdzie się też moment na odrobinę sztuki kulinarnej by rozmawiać jak poprawiać dobrostan, poprawiając relacje ze swoim ciałem oraz jedzeniem.   

Pierwsza edycja cyklu rusza w połowie lutego i będzie realizowana w najprzytulniejszych i najmilszych miejscach Gdyni.  

23 marca g. 13:00 | Park Centralny w Gdyni         

A3Teatr – kolekcjonerzy wzruszeń. Teatr uliczny zaprasza do zmysłowego celebrowania pierwszego dnia wiosny.

By kolekcjonować wzruszenia, trzeba je najpierw wywołać, a z tym Dariusz Skibiński z zespołem radzą sobie jak mało kto. Czy to na sali teatralnej czy w ulicznym korowodzie, prostą formą, bezpośredniością przekazu, swobodą aktorską A3 generuje emocje z cudowną skutecznością. Bez słów, bez linearnych narracji, ale za to z pełnym zaangażowaniem widza!