Wernisaż Unyime Linus Etuk

Termin

16 lutego 2024
23 lutego 2024

Rodzaj biletu

Wstęp wolny

Adres

Gdynia Orłowo, Sala ART39, ul. Orłowska 39

Wyjątkowy Wernisaż: „Love and Humanity” – Unyime Linus Etuk. Artysta z Nigerii – 16 Lutego 2024 / Gdynia Orłowo, Sala ART39, ul. Orłowska 39, godz.12:30. Wstęp wolny.


Weź udział w niezwykłej podróży po kulturze i sztuce Afryki, prezentowanej przez utalentowanego artystę z Nigerii, Unyime Linus Etuk. Jego rozwój artystyczny jest nie tylko efektem jego determinacji i talentu, ale również wsparcia, które otrzymał z Polski z Parafii pw. Św. Judy Tadeusza w Rumi. Dzięki
temu wsparciu, Etuk mógł rozwijać swoje umiejętności, co zaowocowało dzisiejszym wysokim poziomem jego sztuki.


Ten inspirujący wernisaż odbędzie się 16 lutego 2024 w Gdyni, stanowi część akcji dobroczynnej „Pomaganie ma Znaczenie”. Jest to wyjątkowa okazja, aby osobiście spotkać się z Unyime, wysłuchać jego historii i doświadczyć, jak jego dzieła artystyczne odkrywają tematy Love& Humanity.


Historia Unyime Linus Etuk, stanowi donośny głos i źródło nadziei dla wszystkich, dowodząc, że zaangażowanie i ciężka praca, połączone z nieśmiałym wsparciem, mają moc przemiany. Ta wystawa to celebracja potęgi pomocy, jak i potęgi determinacji i wytrwałości w dążeniu do celów.
Celem wydarzenia jest pokazanie, jak małe gesty mogą kreować wielką przyszłość. Ta wystawa to dowód na to, że dobroć i wsparcie są mostem do rozwoju talentów i spełniania marzeń.


*Wystawa będzie dostępna od pn-pt godz. 10:00- 14:00 do 29 Lutego 2024.


Organizatorami są:
Monika i Ariel Kamińscy
Sponsorzy:
Miasto Rumia
Miasto Gdynia
Firma SAPOŻ S.C.


Współorganizatorzy:
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Abakanowicz w Gdyni
Parafia pw. Św. Judy Tadeusza, Rumia
Stacja Kultura
Patron Medialny:
Radio Gdańsk
Trójmiasto.pl


Patroni:
Nadbałtyckie Centrum Kultury
Instytucja Kultury Samorządu województwa Pomorskiego
Tanibilet.eu
Polska Fundacja dla Afryki
BLACK NOTES (książka)