Titanic Sea Moon, Lonker See

Termin

17 października 2020
17 października 2020

Rodzaj biletu

Adres

W najbliższą sobotę – 17 października, zapraszamy do Klubu Ucho na koncert Titanic Sea Moon, w składzie którego znaleźli się muzycy Ewy Braun – legendy polskiej sceny alternatywnej, a także trójmiejskiego kwartetu Lonker See. Titanic Sea Moon to psychodeliczny trans a la kraut postrock, z kolei w muzyce Lonker See słychać space rock, psychodelę, jazz, free jazz czy ambient.

            Pierwsza z wspomnianych kapel rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku. Grupa wystąpiła na SpaceFest w Gdańsku w grudniu 2019 roku. Nakładem wytwórni Fonoradar Records ukazała się właśnie pierwsza płyta Titanic Sea Moon – „Exit No. 2020″. Członkowie Titanic Sea Moon wcześniej występowali w wielu zespołach, m.in. Guernica Y Luno, Wszystkie Wschody Słońca, Przyzwoitość, Shitface, Tornado Space Ship i Najprzyjemniejsi.

            Zespół Lonker See po raz pierwszy spotkał się w studiu nagrań w 2016 roku, czego efektem był jego pierwszy album – „Split Image”. Już na debiutanckiej płycie można zauważyć to, co dla Lonker See jest najważniejsze – brzmienie i własny styl gry, który powstaje na styku czterech osobowości muzycznych wchodzących w skład grupy. Joanna Kucharska (bas, wokal), Bartosz Boro Borowski (gitary), Michał Gos (perkusja) i Tomasz Gadecki (saksofony) tworzą wspólnie muzykę przestrzenną, która swoim klimatem intryguje, hipnotyzuje i wciąga słuchacza w szerokie spektrum gatunków muzycznych. W 2018 roku, nakładem Instant Classic, ukazała się – bardzo dobrze przyjęta w kraju i na świecie, płyta „One Eye Sees Red”. Lonker See grało bardzo dobrze przyjmowane koncerty w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Belgii, Portugalii, Włoszech, Serbii, Szwecji, Danii, Norwegii i Holandii. Obecnie zespół promuje swój najnowszy album „Hamza” wydany w lutym 2020 dla Anteny Krzyku.

Ze względu na obecną sytuację i obowiązywanie „Wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce”, a także wytycznych dla poszczególnych stref, wszystkie koncerty obecnie organizowane w Klubie Ucho odbywają się przy udziale maksymalnie 25% publiczności oraz przy zachowaniu określonego reżimu sanitarnego. Uczestników koncertu prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa sanitarnego.

Titanic Sea Moon, Lonker See

17 października 2020, godz. 20:00 (wstęp od 19:00)

Klub Ucho

bilety: 30 / 40 zł

Dostępne w: Interticket (pula biletów ograniczona)