Sunset Square

Termin

09 sierpnia 2024
10 sierpnia 2024

Rodzaj biletu

Wstęp biletowany

Adres

Skwer Kościuszki w Gdyni

Sunset Square ogłasza: elektroniczne brzmienia na horyzoncie! Już 9 sierpnia usłyszymy Nervo, La Fuente, Jaxa Jones’a i Olivera Heldensa!

Po ogłoszeniu pierwszego dnia festiwalu Sunset Square, który będzie celebracją muzyki popularnej, przyszedł czas na fanów brzmień klubowych. Do grona artystów, którzy 9 sierpnia zdominują scenę, dołączają Nervo, La Fuente, Oliver Heldens oraz Jax Jones.

Nervo to siostrzany duet, który zyskał ogromną popularność na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej. Miriam i Olivia Nervo, pochodzące z Australii, słyną ze swoich energetycznych setów i charyzmatycznej obecności scenicznej. Ich utwory takie jak „You’re Gonna Love Again” i „Hold On” podbiły listy przebojów i zapewniły im miejsce w sercach fanów EDM na całym świecie.

9 sierpnia w Gdyni pojawi się również jeden z najpopularniejszych obecnie DJ-ów i producentów, La Fuente. Holender znany ze swojego charakterystycznego stylu, łączy house z elementami muzyki tropical i funky. Jego utwory takie jak „Selecta” i „I Want You” są nieodłącznym elementem wielu letnich playlist, a jego żywiołowe występy na żywo przyciągają tłumy na festiwalach i klubach na całym świecie.

Podczas Sunset Square zagra również Jax Jones. Brytyjski producent i DJ zdobył uznanie dzięki swoim hitom takim jak „You Don’t Know Me” i „Breathe”. Jego muzyka to wyjątkowe połączenie house, popu i dance, które sprawia, że każda jego produkcja staje się natychmiastowym hitem. Jax Jones to gwarancja niesamowitej zabawy i niezapomnianych muzycznych wrażeń.

Dzisiejsze ogłoszenie artystów zamyka Oliver Heldens, jeden z pionierów gatunku future house. Jego debiutancki singiel „Gecko” z 2013 roku przyniósł mu międzynarodową sławę i otworzył drzwi do współpracy z największymi nazwiskami w branży. Heldens jest znany ze swoich innowacyjnych produkcji i dynamicznych setów DJ-skich, które regularnie rozgrzewają największe festiwale na świecie.

Skwer Kościuszki w Gdyni w tym roku ponownie stanie się miejscem pełnym muzyki i zabawy. Podczas pierwszego dnia Sunset Square swoje umiejętności zaprezentują artystki wykonujące szeroko pojętą popularną, a będą to sanah, bryska, nita, Paula Biskup oraz Daria ze Śląska. To jeszcze nie koniec! Wkrótce

czeka nas ogłoszenie, dzięki któremu poznamy wykonawców muzyki elektronicznej, którzy zagrają w Gdyni 10 sierpnia.

Bilety dostępne są pod linkiem:

https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/sunset-square.

Facebook: https://www.facebook.com/sunsetsquarepl

Instagram: https://www.instagram.com/sunsetsquarepl/

Szczegóły: http://sunsetsquare.pl/

Organizatorem wydarzenia jest MDT Production, które odpowiada m.in. za produkcję Sunrise Festivalu, który od 20 lat odbywa się w Kołobrzegu. Współproducentem przedsięwzięcia jest firma Portobello Group mająca doświadczenie w przestrzeni wydarzeń kulturalnych w Trójmieście. 

Kontakt dla mediów:

Ola Bladosz

numer telefonu: +48 505 977 047

mail: ola.bladosz@mdtproduction.pl