Startuje Ladies’ Jazz Festival XVIII

Termin

25 lipca 2022
31 lipca 2022

Rodzaj biletu

Adres

Gdynia: Teatr Muzyczny i Konsulat Kultury
oraz Filharmonia Kaszubska w Wejherowie
Ladies’ Jazz Festival XVIII
25-31 lipca 2022
Lato, Gwiazdy i Muzyka

Wspaniałe gwiazdy, specjalne wydarzenia, wyjątkowe projekty, a przede wszystkim niezwykła atmosfera! Na przekór pandemiom, inflacjom, wbrew wojnie – chwile wytchnienia, ciepła, szczęścia i przyjaźni, które mają wzmocnić nas w coraz okrutniejszej rzeczywistości. Gdynia i Ladies’ Jazz Festival osiemnasty już raz zwracają uwagę muzycznemu światu na wkład, jaki weń wnoszą Artystki. Na jakość oferty muzycznej i jej podanie. Na mizerię ofert dla osób wymagających jakości i otwartych na emocje. A przy tym przybliżają jedno z miast, w których żyje się w Polsce najlepiej.

Harmonogram

25/7/22 w Filharmonii Kaszubskiej o 20:00 w Wejherowie festiwal rozpocznie niezwykle utalentowana artystka z Barcelony, Andrea Motis. Nowe utwory, nowy zespół, najnowsza, nieznana jeszcze nie tylko w Polsce płyta Artystki.

W dniach 27-28/7/22 w Konsulacie Kultury w Gdyni zmagania o Grand Prix Ladies’ Jazz Festival. Każdego dnia wystąpią dwie finalistki walczące o laur festiwalowy. Nazwiska finalistek zostaną podane do publicznej wiadomości zaraz po ich wyborze przez jury konkursu.

29/7/22 w Teatrze Muzycznym w Gdyni o 17:00 Aga Zaryan, pierwsza/pierwszy w historii Polski Artystka/Artysta nagrywająca dla Blue Note znowu w stolicy dam jazzu – frajda i ogromna ciekawość.

29/7/22 również w Teatrze Muzycznym, o 20:00 Grażyna Łobaszewska urodzinowo! Utwory wielkie i jeszcze większe, te młodzieńcze, starsze i najnowsze. Benefis Artystki z udziałem Katarzyny Nosowskiej, Jorgosa Skoliasa i Staszka Soyki.

30/7/22 ponownie dwa koncerty w Teatrze Muzycznym w Gdyni. O 17:00 Dorota Miśkiewicz z tatą, Henrykiem Miśkiewiczem – dopiero teraz nagrali własny, wspólny materiał i mamy „Naszą miłość” i będziemy nią zarażać wszystkich, którzy odwiedzą wtedy sale koncertowe Teatru Muzycznego.

O 20:00 zaś jedna z największych gwiazd sceny norweskiej i bywalczyni sal koncertowych na całym świecie, Rebekka Bakken – nareszcie na Ladies’ Jazz Festival.

A 31/7/22, na zakończenie XVIII Ladies’ Jazz Festival w Gdyni długo oczekiwana Tanita Tikaram ze swymi największymi przebojami.

Bilety

Bilety na poszczególne koncerty w ebileteriach.

Zapraszamy!
Tęsknimy!
Chcemy ładować akumulatory szczęściem i radosnymi dźwiękami wraz z Państwem. Na przekór i na złość codziennym wiadomościom i przygnębiającym informacjom zewsząd.
Ladies’ Jazz Festival XVIII już od 25 lipca nad polskim morzem!