Spotlight Music Festival 2024

Termin

15 marca 2024
16 marca 2024

Rodzaj biletu

Wstęp biletowany

Adres

Green Loft Gdynia

Zapraszamy na niezapomniany weekend muzyczny w malowniczej Gdyni, gdzie 15-17 marca 2024 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Spotlight Music Festival 2024! To wydarzenie, które stanowi nowe święto dla branży muzycznej oraz miłośników koncertów. Program festiwalu:


15-16 marca 2023 (dni biletowane) – to czas dla miłośników dobrej muzyki. Przeżyjecie występy znanych i cenionych artystów polskiej sceny muzycznej, a także obiecujących debiutantów, którzy szybko zdobywają serca publiczności. Kto wie, może to właśnie oni staną się gwiazdami przyszłych edycji Spotlight Music Festival?

Wystąpią między innymi: IGOR HERBUT SOLO, MIKROMUSIC ACOUSTIC TRIO, PTAKOVA, KAMIL KEMPIŃSKI, SARA KORDOWSKA, KINGA I KAROLINA PRUŚ, IZDEB… i inni.

Bilety: https://stage24.pl/events/spotlightmusicfest-1777

17 marca 2023 (wstęp wolny, dzień niebiletowany) – to dzień konferencji muzycznej. Panele dyskusyjne i warsztaty – to elementy edukacyjne, które dodają naszemu festiwalowi wyjątkowego smaku. Spotlight Music Festival to nie tylko muzyka, to także wyjątkowe spotkania, rozmowy i doświadczenia. Wstęp na ten dzień festiwalu jest wolny!

Poruszymy takie tematy jak branża muzyczna na przestrzeni lat, artysta w mediach, kobiety w branży, jak dostać się do radia, artysta niezależny czy potencjał NFT.

Panele dyskusyjne i warsztaty poprowadzą wyjątkowi goście, między innymi Misia Furtak, Grażyna Łobaszewska, Damian Sikorski, Anna Pyzińska, Paweł Izdebski, Ania Lalka czy Łukasz Krupa.

Szczegóły: https://www.facebook.com/spotlightmusicfest/