Śpiewogranie

Termin

20 stycznia 2020
20 stycznia 2020

Rodzaj biletu

Adres

Biblioteka – filia nr 13 na Oksywiu, ul. Podchorążych 10 a, w poniedziałek 20 stycznia o godz. 17.00 zaprasza na „Śpiewogranie” czyli zajęcia rytmiczno-muzyczne dzieci w wieku od 3 do 5 lat wraz z opiekunem.  

Celem zajęć jest kształtowanie u dzieci wrażliwości muzycznej, wyczucia rytmu, usprawnianie koordynacji ruchowej, a przede wszystkim dobra zabawy z opiekunem.

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy tel. 58 625-48-24 lub filianr13@bibliotekagdynia.pl

Spotkanie finansowane jest z budżetu Miasta Gdyni w ramach środków z Budżetu Obywatelskiego.  

Biblioteka – filia nr 13 na Oksywiu, ul. Podchorążych 10a, w czwartek, 30 stycznia o godz.18:00 zaprasza na spektakl „Początek”.

„Początek” to historia człowieka, który odkrywa magię. Delikatnie, krok po kroku, zbliża się do poznania i okiełznania żywiołu baniek mydlanych. Ogląda je, dotyka, zaczyna się ich uczyć aby odkryć radość w swobodnej zabawie.

Spotkanie z Teatrem Magicznych Baniek to gwarancja familijnej zabawy! Aktor przenosi widzów w oniryczny świat teatru i magii. Kosmos bańkowy, w którym grawitacja nie istnieje, a ulotne struktury naprzemiennie pękając, to przenikając się ze sobą, tworzą sekwencję niezapomnianych wrażeń… działań, z których każde mogłoby pretendować do osobnego talent show! Zapraszamy do świata żywiołów, magicznych sztuczek i scenicznej zabawy.

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona! Obowiązują bilety, które można odebrać w Bibliotece Oksywie tel. 58 625-48-24 lub filianr13@bibliotekagdynia.pl

Spotkanie finansowane jest z budżetu Miasta Gdyni w ramach środków z Budżetu Obywatelskiego.

,