Spacerownik teatralny z warsztatami dla szkół podstawowych

Termin

07 czerwca 2021
22 czerwca 2021

Rodzaj biletu

Adres

„Teatr i morze”. Spacerownik teatralny z warsztatami dla szkół podstawowych

Drodzy Belfrzy i Belferki ! Jeszcze przed wakacjami możecie zabrać swoje klasy na spacer teatralny połączony z warsztatami teatralnymi prowadzonymi przez naszą pedagog teatru Annę Zalewską-Uberman.

Zajęcia zaplanowaliśmy w terminie od 7 do 22 czerwca 2020 roku. Godziny spaceru są ustalane indywidualnie z każdą grupą. Koszt: 5 zł/osoby. Zapraszamy serdecznie !

KLASY I-IV:

Spacer rozpoczniemy przy niezwykłym, kolorowym budynek na ulicy Bema 26, który jest siedzibą Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni a zakończymy na Kamiennej Górze, gdzie znajduje się scena teatralna pod gołym niebem. Podczas naszej podróży będziemy szukać powiązań między teatrem i morzem: spróbujemy wytropić morskie stwory, weźmiemy udział w pirackiej bitwie i…. jak na teatr przystało, odegramy niejedną scenę J  ! Ahoj przygodo !

KLASY V-VIII:

Spacer teatralny, którego szlak prowadzi od siedziby Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni (ulicy Bema 26), do zacumowanego przy alei Jana Pawła II Daru Pomorza: statku-muzeum, ale również … wyjątkowej sceny teatralnej.Podczas wędrówki dowiecie się co łączy Teatr Miejski z morzem, poszukacie odpowiedzi na pytanie: „Co znaczy kapitan” i zaimprowizujecie scenę teatralną w plażowej scenerii.

Informacje organizacyjne:

1.      Jednorazowo w spacerze może wziąć udział jedna klasa wraz z opiekunami.

2.      Czas trwania: 60-90 minut.

3.      Bilety do nabycia w kasie teatru. Koszt: 5 zł/os.

4.      Spacer odbywa się na zamówienie nauczyciela. Proszę pisać na adres: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl