Natalia Piotrowska-Paciorek – największe muzyczne przeboje w Gdyni 

Termin

03 października 2021
03 października 2021

Rodzaj biletu

Adres

W Sali koncertowej Szkoly Muzycznej w Gdyni 3 października odbędzie się recital jednej z gwiazd polskiej sceny musicalowej. Najpiękniejsze przeboje musicalowe, filmowe, ale także utwory pop wykona Natalia Piotrowska-Paciorek. Towarzyszyć jej będzie pianistka Vlasta Traczyk.

Recitale i koncerty solowe Natalii Piotrowskiej-Paciorek odbywały się między innymi w Teatrze Ludowym w Krakowie, Teatrze Adria w Bydgoszczy, klubie Nowa Maska w Warszawie. Natalię na co dzień można zobaczyć m.in. na deskach Teatru Roma, gdzie wciela się tytułową rolę w spektaklu „Aida”. Aktorka występuje również w Teatrze Rampa w Warszawie w takich produkcjach musicalowych jak „Jesus Christ Superstar”, „Twist and Shout”, „Rapsodia z Demonem”, „Kobiety na skraju załamania nerwowego”, „Broadway Exclusive” oraz w produkcjach popularnego Studia Accantus, gdzie jej nagrania mają po kilka milionów wyświetleń. Podkładała również głos do produkcji Disneya – Aladyn, gdzie jej głosem mówiła i śpiewała główna bohaterka filmu Jasmine.

Natalii akompaniować będzie pianistka, Vlasta Traczyk, wielokrotnie odnosząca sukcesy w międzynarodowych konkursach pianistycznych.

Bilety:

https://bit.ly/NataliaPiotrowska

Wydarzenie FB:

https://www.facebook.com/events/372026717987687

Nagrania: