Młoda Gdynia na Fali! – Gdynia Kulturalna

Młoda Gdynia na Fali!

Termin

29 maja 2020
29 maja 2020

Rodzaj biletu

Adres

„Młoda Gdynia na Fali” to wydarzenie organizowane przez Studio Filmowe Panika dzięki wsparciu Gdyńskiego programu „Falochron” i stanowi odpowiedź studia, które w ostatnich dwóch latach stało się organizatorem koncertów w Gdyni, na sytuację związaną z COVID-19 i niemożnością organizowania imprez z udziałem publiczności.

„Młoda Gdynia na Fali” to transmitowany na żywo w internecie koncert młodych, ale bardzo uzdolnionych artystów z Gdyni grających niesamowicie przyjemną dla ucha muzykę.

Wystąpią Polish Breakfast – młody zespół z Gdyni nazywany często nowym „The Dumplings” grający muzykę z gatunku ambient/chill. Zespół nagrał ostatnio materiał do płyty, a ich singiel „Fala” ma  już blisko 100 tyś odsłuchań na serwisie Spotify.

Drugim artystą będzie Mateusz Grędziński, zwycięzca The Voice of Poland,  człowiek o pięknym głosie , wrażliwości i bardzo medialna postać

Dodatkową atrakcją będzie że koncert będzie zrealizowany w nowatorskiej  technologii rozszerzonej rzeczywistości. Artyści będą w studio ale na ekranach komputerów będzie wyglądało jakby byli w przeróżnych scenografiach.

Koncert jest bezpłatny , będzie można wesprzeć artystów dobrowolnymi wpłatami, z czego 20% przeznaczymy na organizację Otoz Animals!

Serdecznie zapraszamy na media społecznościowe Studia Filmowego Panika w piątek o 19.

,