Młoda Gdynia na Fali!

Termin

29 maja 2020
29 maja 2020

Rodzaj biletu

Adres

„Młoda Gdynia na Fali” to wydarzenie organizowane przez Studio Filmowe Panika dzięki wsparciu Gdyńskiego programu „Falochron” i stanowi odpowiedź studia, które w ostatnich dwóch latach stało się organizatorem koncertów w Gdyni, na sytuację związaną z COVID-19 i niemożnością organizowania imprez z udziałem publiczności.

„Młoda Gdynia na Fali” to transmitowany na żywo w internecie koncert młodych, ale bardzo uzdolnionych artystów z Gdyni grających niesamowicie przyjemną dla ucha muzykę.

Wystąpią Polish Breakfast – młody zespół z Gdyni nazywany często nowym „The Dumplings” grający muzykę z gatunku ambient/chill. Zespół nagrał ostatnio materiał do płyty, a ich singiel „Fala” ma  już blisko 100 tyś odsłuchań na serwisie Spotify.

Drugim artystą będzie Mateusz Grędziński, zwycięzca The Voice of Poland,  człowiek o pięknym głosie , wrażliwości i bardzo medialna postać

Dodatkową atrakcją będzie że koncert będzie zrealizowany w nowatorskiej  technologii rozszerzonej rzeczywistości. Artyści będą w studio ale na ekranach komputerów będzie wyglądało jakby byli w przeróżnych scenografiach.

Koncert jest bezpłatny , będzie można wesprzeć artystów dobrowolnymi wpłatami, z czego 20% przeznaczymy na organizację Otoz Animals!

Serdecznie zapraszamy na media społecznościowe Studia Filmowego Panika w piątek o 19.

,