Kultura parkuje nad morzem / Centrum Joga i Pilates

Termin

25 czerwca 2021
25 czerwca 2021

Rodzaj biletu

Adres

Już w najbliższy piątek (25.06) zapraszamy do Amfiteatru na Kamiennej Górze na zajęcia prowadzone przez instruktorów Centrum Joga i Pilates w ramach wakacyjnej edycji projektu „Kultura parkuje nad morzem”, organizowanego przez Miasto Gdynia.
Program:

https://gdyniakulturalna.pl/kultura-parkuje-nad-morzem-lato-2021/

Warsztaty oparte  na doświadczeniu subtelnej, uważnej pracy z ciałem poprzez oddech, relaksację, jogę, pilates, intuicyjny ruch, bodyart. Nauczysz się jak obserwować swoje ciało, swój ruch, jak poruszać się bezpiecznie, aby chronić swój kręgosłup i utrzymać prawidłową postawę ciała. Poczujesz obniżony poziom stresu, wyciszysz umysł, zwiększysz siły witalne. Zajęcia dedykowane są dla wszystkich bez względu na wiek i płeć.

Dobrze zabrać ze sobą matę, ręcznik, wodę i wygodny strój.

Uwaga! Obowiązują zapisy na adres mailowy n.osinska@gdynia.pl.
W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz dzień i godzinę zajęć.
Istnieje możliwość wzięcia udziału w więcej niż jednym warsztacie. Wstęp wolny.

Plan zajęć z Centrum Joga i Pilates 25.06

g.10:00 – BodyArt
Człowiek oraz ciało to najważniejsze aspekty całej koncepcji bodyART. Jest to system ćwiczeń doskonały dla współczesnego, zabieganego i zapracowanego człowieka. Jest to połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała.
Osoba prowadząca: Emilia Radke-Bartyś

g.11:00 – Pilates
Trening mentalny łączący pracę całego ciała z umysłem. Założeniem metody pilates jest wzmocnienie naszego „centrum” ciała – czyli mięśni głębokich- mięśni dna miednicy, mięśni brzucha oraz przykręgosłupowych i jednoczesne poprawienie elastyczności ciała. Podczas ćwiczeń wsłuchasz się w swoje ciało, zrobisz tyle na ile pozwala Ci danego dnia.
Osoba prowadząca: Beata Oganowska

g.12:00 – Joga połączona z ruchem intuicyjnym
Zajęcia na których poszukasz kontaktu ze swoim ciałem poprzez jogę, ruch intuicyjny i rożnego rodzaju ćwiczenia. Posłuchasz tybetańskich mis, bębna i głosu. Poczujesz zapach Palo Santo, pomedytujesz, z głębokiego relaksu zostaniesz przywołany pięknym dźwiękiem dzwoneczków. Ten rodzaj zajęć jest dla każdego kto pragnie się wyciszyć od natłoku myśli, odpocząć od zgiełku miasta i ponownie nawiązać relację z samym sobą.
Osoba prowadząca: Edyta Szulc

g.13:00 – Joga Vinyasa
Vinyasa to moment kiedy ruch i oddech staje się jednością. Podczas tych zajęć skupimy się na integracji ciala, umyslu i oddechu. Dzięki płynnym, świadomym i okrągłym ruchom usprawniamy ciało, pobudzamy i umożliwiamy przepływ energii, zwiększając komfort życia codziennego. Zajęcia przeznaczone dla każdego niezależnie od stopnia zaawansowania.
Osoba prowadząca: Agnieszka Sobisz

g.14:00 – Joga Kundalini
Joga świadomej przytomności i doświadczania. Joga Kundalini to znacznie więcej niż ćwiczenia. Jest to praktyka głęboko transformująca, oczyszczająca i wzmacniająca. Pomagająca również porzucić stare wzorce, które blokują Cię przed życiem w tu i teraz oraz osiągnięciem pełni Twoich możliwości. Uspokoisz myśli, emocje i poprawisz koncentrację.
Osoba prowadząca: Aneta Paluszkiewicz