Kultura Łączy Siły / warsztaty z Teatrem Komedii Valldal 

Termin

02 lipca 2021
02 lipca 2021

Rodzaj biletu

Adres

Już w najbliższy piątek (02.07) zapraszamy dzieci i młodzież do Amfiteatru na Kamiennej Górze na zajęcia z Teatrem Komedii Valldal w ramach wakacyjnej edycji projektu „Kultura łączy siły”, organizowanego przez Miasto Gdynia. 

Uwaga! Obowiązują zapisy na adres mailowy n.osinska@gdynia.pl

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz dzień i godzinę zajęć. Wstęp wolny.

godz. 10 | Zajęcia dla dzieci i młodzieży z Teatrem Komedii Valldal 

Warsztaty taneczne

To nie będzie zwykła nauka choreografii, ale warsztaty, podczas których  ciało okaże się cudownym narzędziem do budowania świata wyobraźni. Będzie można wyzwolić je z codziennych banalnych ruchów i odkryć, jaki niesamowity potencjał tkwi w ludzkim ciele. I przede wszystkim – jak pomocna może być do tego muzyka. Nie potrzebne są umiejętności taneczne, czy aktorskie − wystarczy, że dacie się jej ponieść i wykorzystacie swoją wrodzoną kreatywność. 

Prowadzenie: Vilde Valldal-Johannessen Zapisy: n.osinska@gdynia.pl | wiek uczestników: 5-8 lat

godz. 11 | Zajęcia dla dzieci i młodzieży z Teatrem Komedii Valldal 

Warsztaty aktorskie

Warsztaty, podczas których dzieci zostaną zabrane w podróż po… własnej wyobraźni. W programie dykcyjno-ruchowa rozgrzewka i aktorskie ćwiczenia – solo, parami i w grupkach – dla nabrania odwagi i poznania się. Potem powstaną zakręcone mini-scenki, w których dzieci zagrają główne role. I te mniej główne też. A jak ktoś się będzie wstydził (albo zawsze o tym marzył) – to zagra nawet drzewo. Bo to będzie świat dzieci!

Prowadzenie: Tomasz Valldal-Czarnecki, reżyser i założyciel Teatru Komedii Valldal w Gdyni.

Zapisy: n.osinska@gdynia.pl | wiek uczestników: 8-12 lat

godz. 12 | Zajęcia dla dzieci i młodzieży z Teatrem Komedii Valldal 

Warsztaty aktorskie

Warsztaty aktorskie dla starszych dzieci i młodzieży, w których celem będzie teatralne budowanie relacji. W programie rozgrzewka dykcyjno-ruchowa, aktorskie ćwiczenia na zintegrowanie się i otwarcie głów, a potem dotknięcie istoty teatru, czyli stworzenie sceniczne barwnych postaci, żeby je potem w możliwie ciekawy teatralnie sposób porozwiązywać.

Prowadzenie: Tomasz Valldal-Czarnecki, reżyser i założyciel Teatru Komedii Valldal w Gdyni.

Zapisy: n.osinska@gdynia.pl | wiek uczestników: 12-18 lat

Zapraszamy!