Jak sklecić jedno dobre życie. Spotkanie z psychoterapeutą Wojciechem Eichelbergerem

Termin

05 kwietnia 2024
05 kwietnia 2024

Rodzaj biletu

Wstęp wolny

Adres

Muzeum Miasta Gdyni

Wszystkiego dobrego to spotkania, konferencje, wykłady, warsztaty z ludźmi kultury, nauki, popularyzatorkami/-ami nauki, trenerkami/-ami. Idea jest prosta, czasy wydają się niewesołe i czasami trudno zobaczyć iskrę nadziei, szczególnie zimą i na przednówku, gdy ciemno, zimno i mgliście. Proponujemy spokojny namysł nad tym, co kłopotliwe i praktykę tego, co wyzwalające, cucące, czułe i dobre. Poza spotkaniami będziemy proponować też zimowe robótki ręczne, niekoniecznie łuskanie fasoli, ale ćwiczenia Tai Chi, garncarstwo, korowód zmysłów w wykonaniu teatru ulicznego i inne tego typu pożyteczne działania jak najbardziej. W wolnych chwilach znajdzie się też moment na odrobinę sztuki kulinarnej by rozmawiać jak poprawiać dobrostan, poprawiając relacje ze swoim ciałem oraz jedzeniem.   

5 kwietnia g. 18:00 | Muzeum Miasta Gdyni | zapisy

Jak sklecić jedno dobre życie. Spotkanie z psychoterapeutą Wojciechem Eichelbergerem o tym, jak rozpoznać i zdemobilizować lęki, które nas obezwładniają.

Temat spotkania bezpośrednio nawiązuje do autorskiego kursu „Uwolnij się od lęku”. Został on stworzony z myślą o osobach zmagających się z wewnętrznym lękiem, który towarzyszy im w życiu, obciąża je i blokuje. Wojciech Eichelberger pozwala przejść drogę od rozbudzenia świadomości, przez identyfikację lęku i zrozumienie jego źródeł, aż do pełnego, głębokiego spotkania z nim.

Podczas naszego spotkania będzie można zadawać własne pytania, tak aby móc oswoić swój lęk i pójść o krok dalej.

Chcąc zadać pytanie, skorzystaj z linkuhttps://forms.office.com/e/Ekf8uWGc0s 

Na spotkanie obowiązują zapisy pod linkiem:

https://muzeumgdynia.pl/wydarzenie/jak-sklecic-jedno-dobre-zycie-spotkanie-z-psychoterapeuta-wojciechem-eichelbergerem/