Gdyńskie Centrum Kultury online

Termin

13 maja 2020 14 maja 2020 23 maja 2020
23 maja 2020

Rodzaj biletu

Adres

Zapraszamy na kolejne wydarzenia online. W tym tygodniu po raz pierwszy skierowane również do wielbicieli poezji. 

 
  • Przystań Poetycka „Strych” przenosi się do sieci. W środę, 13 maja, o godz. 20:00 zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie zaprezentujemy rozmowę w formie słuchowiska z poetką Agata Jabłońską. Spotkanie poprowadzą: Paweł Baranowski i Wojciech Boros.
 
Przystań Poetycka „Strych” online: Raport wojenny ze Strychu
 
 
  • 23 maja o godz. 20:00 odbędzie się biletowany pokaz spektaklu „Zacznijmy jeszcze raz” w reż. Tomasza Sapryka, z udziałem reżysera i Aldony Jankowskiej. Na pierwszy pokaz (9 maja) bilety zakupiło 221 osób – sala Warszawa Gdyńskiego Centrum Filmowego, gdzie na co dzień gramy spektakl, mieści 222 osoby, a więc możemy uznać, że wypełniliśmy ponownie salę 🙂 Chociaż trzeba pamiętać, że jeden kod to nawet cała rodzina przed komputerem. Bardzo nas to cieszy! Szczególnie, że w sieci dominuje bezpłatny dostęp do kultury. 

Zakupiony „bilet” upoważnia do 25% zniżki na nasze spektakle po ponownym otwarciu instytucji. Więcej szczegółów o pokazie na naszej stronie i Facebooku:

 
  • W czwartek, 14 maja o godz. 9:30 rodziców i opiekunów wraz z małymi pociechami zapraszamy na trzecią odsłonę Artystycznego Klubu Malucha online. To zajęcia muzyczne, które przez ostatnie dwa lata odbywały się co czwartek w Konsulacie Kultury. Każde z zajęć trwa 40 minut, prowadzi je Katarzyna Laszkowska-Dwojakowska. Najbliższe spotkanie nosi tytuł: „Hej, zielona żabko!”.
Więcej informacji, link do drugich zajęć (aktywny do środy) oraz szczegóły jak przygotować się do trzeciego spotkania na stronie i facebooku:
 

Artystyczny Klub Malucha online

 
,