GDYNIA DESIGN DAYS 2020

Termin

04 lipca 2020
11 lipca 2020

Rodzaj biletu

Adres

GDYNIA DESIGN DAYS 2020 / 4-11 LIPCA / Uwaga! Przeprojektowaliśmy festiwal.

Gdynia, 27.04.2020

W obliczu pandemii stanęliśmy przed decyzją: czy, kiedy i w jakiej formie zorganizować tegoroczną edycję Gdynia Design Days. Rozważnie i z pełną odpowiedzialnością podeszliśmy do postawionego przed nami wyzwania. Postanowiliśmy przeprojektować festiwal i w tym roku spotkamy się w sieci. 

Podczas Gdynia Design Days mówimy o projektowaniu, jako sposobie rozwiązywania problemów. Co roku podkreślamy rolę i odpowiedzialność projektantów, branży kreatywnej, biznesu i samorządów w projektowaniu produktów, usług, przestrzeni. Festiwal to 365 dni pracy. W tym roku przygotowaliśmy wartościowe treści i nawiązaliśmy współpracę z wyjątkowymi ludźmi – wszystko po to, aby stworzyć kreatywną platformę wymiany myśli. Cieszyliśmy się, że kolejny raz tak wiele osób przyjedzie do Gdyni, jednak musimy zmienić plany. W tym roku wszyscy spotkamy się w sieci. 

Stworzyliśmy wyjątkowe wydanie Gdynia Design Days na czas kryzysu. Niepewność i zmienność zmusza nas do skupienia się na prawdziwych wartościach, które dla każdego w tej chwili mają inne oblicze. Gdy wszyscy robimy pauzę, starajmy się pozostać uważni na inne wyzwania, które nadal potrzebują mądrych, funkcjonalnych i trwałych rozwiązań. 

Kontynuujmy globalną dyskusję pod hasłem UWAGA. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, nowe technologie i narzędzia online będą wspierać rozpowszechnianie scenariuszy przyszłości i roli projektowania. Dobra wiadomość jest taka, że wszyscy, niezależnie od tego gdzie będziecie, skorzystacie z ogromnej wiedzy, jaką co roku serwuje festiwal. Uwaga, czas na zmiany! 

Pozostańmy w kontakcie! Wkrótce podamy więcej szczegółów na temat wirtualnej wersji Gdynia Design Days. 

GDD2020 #UWAGA
kiedy? 4 – 11 lipca
gdzie? www.gdyniadesigndays.eu
FB: facebook.com/gdyniadesigndays
Instagram: @gdyniadesigndays
oficjalny hashtag: #GDD2020 #GDD #gdyniadesigndays #uwaga

 
,