Czas na relaks – spacer po Gdyni dla seniorów

Termin

20 maja 2021
20 maja 2021

Rodzaj biletu

Adres

Czas na relaks – spacer po Gdyni dla seniorów i seniorek w ramach Klubu Doborowego Towarzystwa. Prowadzenie: Gosia Bujak

Termin: 20 V 2021, godz. 11:00

Bilety: bezpłatnie, obowiązują zapisy na stronie: https://www.muzeumgdynia.pl/wydarzenie/17981/

Czy to prawda, że Bulwar Nadmorski był od zawsze dla Gdynian miejscem kultowym? Który gdyński basen zagrał w filmie? Gdzie popijali koktajle sławni i bogaci?

Na te i inne pytania odpowiemy w trakcie spaceru 20 maja, o godzinie 11:00. Będzie to kolejne spotkanie seniorek i seniorów w ramach Klubu Doborowego Towarzystwa! Wyjątkowe, bo spotkamy się po raz pierwszy na żywo! Podczas porannej przechadzki odwiedzimy miejsca związane z odpoczynkiem i relaksem. Nie zabraknie słynnej Polanki Redłowskiej, ale też istotnych punktów na gastronomicznej mapie dawnej Gdyni.

Wydarzenie odbywa się w ramach Klubu Doborowego Towarzystwa, do którego zapraszamy wszystkie gdyńskie seniorki i gdyńskich seniorów.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, również na temat najbliższych spotkań, prosimy o kontakt z koordynatorką Klubu, Gosią Bujak pod adresem e-mail m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie 58 662 09 35.

Na spotkanie obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Udział w spacerze jest bezpłatny.  Zapisy odbywają się poprzez formularz dostępny na stronie Muzeum Miasta Gdyni.