Witajcie z powrotem! Muzeum Emigracji zaprasza!


Witajcie z powrotem!

Już od wtorku 4 maja budynek Dworca Morskiego wraz z wystawą stałą MEG będą znów otwarte dla gości. Na zwiedzających czekają wystawa czasowa „Carboland” oraz instalacja artystyczna „m2/maison minière”, czynne jeszcze do 30 maja. 

Po przerwie znowu spotkamy się w Muzeum! Z tej okazji na pierwszych pięciu zwiedzających w dniu otwarcia przy zakupie biletów czekają gift packi z naszymi gadżetami. Kolekcjonerskie gadżety stworzone przy okazji wystawy „Carboland” oraz nowa seria gadżetów muzealnych zaprojektowanych przez Patryka Hardzieja są dostępne również do kupienia w naszej księgarni.

Przypominamy też o możliwości skorzystania z nowopowstałej aplikacji, pełniącej funkcję przewodnika po wystawie stałej. Aplikacja powstała w oparciu o funkcję tradycyjnego audioprzewodnika i została również przetłumaczona na polski język migowy. Do końca maja z aplikacji można skorzystać bezpłatnie. Wystarczy ściągnąć ją na swojego smartphone’a i mieć przy sobie słuchawki. Więcej informacji w kasie Muzeum.

Działania edukacyjne oraz pozostałe propozycje programowe pozostaną na razie dostępne on-line. Szczególnie zachęcamy nauczycieli do skorzystania z wirtualnej oferty edukacyjnej dla szkół przygotowanej przez Dział Edukacji. 

Przed wizytą prosimy o zapoznanie się z aktualnym regulaminem Muzeum.