Bez kategorii, Wydarzenia

poniedziałek godz.14:31

Teatralne Lato w Konsulacie Kultury

Jeszcze dzisiaj, tj. 6 lipca o godz. 17 i jutro, we wtorek 7 lipca o godz. 11, zapraszamy na spektakl familijny „Marysia ma Rysia” w reż. Agnieszki Płoszajskiej, pod koniec tygodnia na naszą scenę powraca „Koszt życia” Martyny Majok w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza.
 
  • 6-7 lipca – spektakl „Marysia ma Rysia” w reż. Agnieszki Płoszajskiej

To prawdziwa sceniczna perełka, oparta na prostym, przewrotnym pomyśle i bardzo dobrym wykonaniu, przez co starsi i młodsi widzowie bajki bawią się świetnie – Trojmiasto.pl

Agnieszka Płoszajska jest laureatką Nagrody Prezydenta Gdyni z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru za reżyserię spektaklu „Marysia ma Rysia”.  

Więcej informacji: https://www.gck.gdynia.pl/teatr/marysia-ma-rysia/

Facebook: https://www.facebook.com/events/1238508672984762/

  • 10-11 lipca o godz. 20:00 – spektakl „Koszt życia” w reż. Grzegorza Chrapkiewicza
Opowieść o siłach, które łączą ludzi, stawianiu czoła wyzwaniom, fizycznej niepełnosprawności i o tym, jak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem. 
 
 
RODZINNE GRY MIEJSKIE
 
Jednocześnie załączam materiały dot. naszej pierwszej Rodzinnej gry miejskiej. 12 lipca odbędzie się gra „Zmysły Gdyni”. Zapisy już ruszyły.
  • 12 lipca Rodzinna gra miejska „Zmysły Gdyni”
 
MUZYKA NA PATIO
 
Widzów zapraszamy również na wakacyjne koncerty w ramach cyklu Muzyka na Patio. Wstęp darmowy, koncerty odbywają się w każdą niedzielę lipca o godz. 18:00.
  • 12 lipca – Switch Mode Band
  • 19 lipca – Brenzak/ Herbasz/ Łyszkiewicz
  • 26 lipca – Arek Czernysz Trio
WERNISAŻ ONLINE „BAJKA”
 
Na koniec zapraszam na kolejne wydarzenie online Studio Konsulat. Na kanale YouTube odbędzie się wernisaż wystawy Pauliny Hebdy „Bajka”.
 
  • 8 lipca o godz. 19:00
 
„Bajka” autorstwa Pauliny Hebdy składa się z 16 fotografii. To specyficzna opowieść o odrealnionej rzeczywistości. To pewnego rodzaju alegoria współczesnego świata, który poprzez rozwój techniczny ulega konsekwentnej degradacji.