TAK BRZMI MIASTO: INKUBATOR ZNAJDŹ SIĘ


TAK BRZMI MIASTO: INKUBATOR

ZNAJDŹ SIĘ

w nowej branży muzycznej

Pierwszy i największy program profesjonalizacji artystów muzycznych i menedżerów w Polsce startuje za miesiąc. Pół roku spotkań, warsztatów i konsultacji indywidualnych kształtujących młodą społeczność muzyczną.

Kraków, Wrocław, Gdańsk i Gdynia oraz Lublin połączyły siły, stając się miastami rozwoju swoich muzyków. TBM Inkubator to w 2021 r. wirtualna przygoda, do której można dołączyć do 17 marca.

ZNAJDŹ SIĘ

Trzecia odsłona programu Tak Brzmi Miasto: Inkubator stawia na muzyka. Nie mydlimy oczu prostym przepisem na sukces. To ciężka praca dla osób, które chcą być z zawodu artystami. Inkubator jest szansą, żeby otrzymać na tej ścieżce wsparcie i narzędzia.

Nowością w Inkubatorze w 2021 r. jest udział skrzydłowych: specjalistów od coachingu artystów i wsparcia przemysłu kultury. Magda Chołyst, Agata Etmanowicz, Michał Faron i Adam Lewartowski pomogą samozarządzającym muzykom określić swoje cele i wybrać odpowiednią ścieżkę pracy.

ZNAJDŹ SIĘ W BRANŻY

Kuratorzy będą ekspercko-branżowym wsparciem uczestników. Podczas swoich wykładów, a później spotkań indywidualnych pokierują ścieżką muzyków, wzbogacając ich o wiedzę z zakresu produkcji, bookingu, eksportu, networkingu, organizacji zespołu i wielu innych. Leszek Biolik, Daga Gregorowicz, Paweł Hordejuk i Bartek Stawiarz – uzupełniający się dream team branży muzycznej, opiekunowie miast.

Nadchodząca odsłona Inkubatora to także eksperckie warsztaty, które pozwolą poszerzyć konkretną wiedzę o samozarządzaniu – o tym, jak być świadomym menedżerem siebie lub swojego zespołu. W programie m.in. komunikacja, budowanie publiczności, muzyczny multitasking i digital.

ZNAJDŹ SIĘ W NOWEJ BRANŻY MUZYCZNEJ

Społeczność Tak Brzmi Miasto może być nową siłą w branży muzycznej. W obliczu tempa, w jakim zmienia się ten przemysł, natłoku narzędzi, digitalizacji i, oczywiście, pandemii, stara szkoła kariery muzycznej przestaje działać. Odkrywamy nowe możliwości, ale – co najważniejsze – robimy to wspólnie. Spotkania społecznościowe pozwalają na swobodną wymianę myśli i doświadczeń, ale też konkretną analizę kondycji branży muzycznej w bliskim otoczeniu czy w Polsce w ogóle. Chcemy wspólnie wypracować nowe metody wzajemnego wsparcia w branży, tworzenia partnerstw i narzędzi dla miast: Krakowa, Wrocławia, Gdańska i Gdyni oraz Lublina.

Do 17 marca można zgłosić chęć udziału przez takbrzmimiasto.pl/inkubator.

Organizatorami programu są: CK Dworek Białoprądnicki oraz Fundacja Krakowska Scena Muzyczna – reprezentacja Krakowa. Miasta Partnerskie to: Wrocław (Strefa Kultury Wrocław), Gdynia (Muzeum Miasta Gdyni) oraz Gdańsk (Instytut Kultury Miejskiej) i Lublin (Festiwal Wschody).