ŚWIETLICA MUZEUM MIASTA GDYNI


ŚWIETLICA MUZEUM MIASTA GDYNI

Adres: ul. Zawiszy Czarnego 1A

Godziny otwarcia: środa – piątek, w godz. 10 -15

Wstęp dla obywateli Ukrainy: bezpłatny

Muzeum to ludzie, nieważne skąd i dokąd zmierzają. Tworzymy przestrzeń otwartą dla każdego, niezależnie od narodowości. Mamy nie tyle obowiązek, co przywilej gościć w swoich progach wszystkich, którzy poszukują chwili wytchnienia, refleksji i spokoju. Tu, w Muzeum Miasta Gdyni jesteście bardziej niż mile widziani.

Dla rodziców z dziećmi przygotowaliśmy przyjazną przestrzeń, w której można ciekawie i twórczo spędzić czas. Dzień najmłodszym upływa na warsztatach plastycznych. Wspólnie tworzymy, bawimy się i gramy w gry. W tym czasie opiekunowie dzieci mogą skorzystać z muzealnego wifi, komputera z ukraińską klawiaturą, drukarki czy skanera.

Świetlica Muzeum Miasta Gdyni czynna jest od środy do piątki, od godziny 10 do 15. Na miejscu jest również osoba komunikująca się w języku ukraińskim.

Zachęcamy do skorzystania z naszej przestrzeni w Gdyni przy ul. Zawiszy Czarnego 1A.

Tu – w Muzeum Miasta Gdyni czekają na Was trzy wystawy – dla zwiedzających Ukrainek i Ukraińców wstęp jest bezpłatny.

Polecamy przygotowany przez Miasto Gdynia specjalny poradnik „Gdynia dla Ukrainy” dostępny w dwóch wersjach językowych: https://www.gdynia.pl/gdynia-dla-ukrainy,8623/pomoc-dla-obywateli-ukrainy-niezbednik-informacyjny,563567