Premiera konkursowego teledysku Chóru “Razzle Dazzle” z Gdyni na 2nd World Virtual Choir Festival w Bandung w Indonezji


Dziś premiera nagrania Chóru „Razzle Dazzle” z Gdyni, który w formie wirtualnego chóru zaśpiewał utwór „Barbar’ Ann” The Beach Boys w aranżacji na 4-głos i solo. Muzycznej warstwie towarzyszą animacje oraz niecodzienny widok – muzycy wykonują swoje partie… na leżąco jak plażowicze! Zespół, w utworze przypominającym beztroskie wakacyjne chwile, daje chwilę wytchnienia i nadzieję na lepsze jutro.

Chór przygotował teledysk na potrzeby światowego festiwalu wirtualnych chórów w Indonezji – The 2nd World Virtual Choir Festival – odbywającego się w dniach 1-6 grudnia 2020, na którym swoje wirtualne dokonania prezentują zespoły wokalne z całego świata.
Światowy repertuar i wyjątkowe pomysły muzyczne Chóru „Razzle Dazzle” od 2018 roku zaskakują trójmiejską scenę muzyczną. W dobie pandemii zespół zawiesił działalność koncertową, jednak nawet na chwilę nie zmniejszył swojej aktywności – zajęcia z emisji głosu i próby odbywają się regularnie online. „Barbar’ Ann” jest efektem pracy ponad 30 chórzystów. Udział w międzynarodowym konkursie stanowi wyjątkowe muzyczne spotkanie w wirtualnym świecie.