previous arrow
next arrow
Slider
wydarzenie
Rok 2019 zaczyna się #wGdyni!
31.12.2018 - 01.01.2019
Skwer Kościuszki
wstęp: wolny
Inne  Muzyka

Rok 2019 zaczyna się #wGdyni!

Inne, Muzyka

Wielkie odliczanie do Nowego Roku czas zacząć! Gdynia przywita go w swoim stylu – ekologicznie i alternatywnie. Na jedną noc Skwer Kościuszki zmieni się w miejsce muzycznych i wizualnych atrakcji.

Koncertowy wieczór rozpocznie lokalny zespół Kiev Office. Tuż po ich, jak sami mówią „modernistycznym horrorze”, pojawi się egzotyczna i kolorowa Bovska, która znana jest szerszej publiczności m. in. z utworów Kaktus, Na niby czy Kimchi. Ostatnie chwile starego roku wypełnią mocne gitarowe brzmienia i charakterystyczny męski głos, należący do artysty, którego nie trzeba nikomu przedstawiać… Tak, to właśnie Organek zagości na gdyńskiej scenie, natomiast tuż po północy wystąpi muzyczny team Vacos Malcom. Sylwestrowy wieczór poprowadzi dziennikarz radiowy Kamil Wicik.

Na wszystkich, którzy o północy będą bawić się na Skwerze Kościuszki czeka coś, czego jeszcze w Gdyni nie było − energetyczny pokaz wizualno-muzyczny.

Nie zabraknie również dobrze już znanej z poprzednich lat strefy spotkań „Żar Tropików” oraz bogatej oferty gastronomicznej.

Dla rodziców, którzy zdecydują się spędzić ten wieczór z dziećmi przygotowana zostanie specjalna strefa rodzinna. Oprócz animacji i kreatywnych zabaw, będzie możliwość pobrania specjalnych opasek identyfikacyjnych dla dzieci.

Więcej informacji: www.gdynia.pl