previous arrow
next arrow
Slider
wydarzenie
Plakat R@Portu i konferencja prasowa
11.04.2018
Teatr Miejski w Gdyni
wstęp: wolny
Inne  Teatr

Plakat R@Portu i konferencja prasowa

Inne, Teatr

 

Plakat R@Portu i konferencja prasowa

W Teatrze Miejskim w Gdyni trwają przygotowania do 13. Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych R@Port i 11. Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej, które odbędą się w terminie: 13-20 maja 2018.

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową, dotyczącą programu 13. Festiwalu R@Port, zaplanowaną na 11 kwietnia (środa) o godz. 14.00 w Teatrze Miejskim w Gdyni.

Poprowadzi ją dyrektor programowy Festiwalu Jacek Sieradzki.

Już dziś możemy przedstawić Państwu laureatkę konkursu na plakat R@Portu.

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni informuje, że dnia 22 marca 2018 roku Komisja Konkursowa w składzie: Jacek Sieradzki, Krzysztof Babicki, Sabina Czupryńska, Marzena Szymik-Mackiewicz po przeanalizowaniu 296 projektów plakatów zgłoszonych do czwartej edycji konkursu na plakat Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych R@Port, biorąc pod uwagę walory estetyczne, zawartość merytoryczną, czytelność i siłę przekazu, zdecydowała nagrodzić pracę autorstwa Tamary Kwiatkowskiej, która w sposób syntetyczny, inteligentny, operując symbolem i odwołując się do powszechnych skojarzeń ujmuje abstrakcyjny plastycznie temat.

Sprytne, zabawne, mądre myślenie:-). Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w kwocie 2.500, zł zaś jego praca firmować będzie trzynastą edycję Festiwalu.