previous arrow
next arrow
Slider
wydarzenie
IRENA SANTOR – JUBILEUSZ. ŚPIEWAM, CZYLI JESTEM
14.11.2019
Sala Morskiego Portu
wstęp: bilety
Muzyka

IRENA SANTOR – JUBILEUSZ. ŚPIEWAM, CZYLI JESTEM

Muzyka
Diamentowy JUBILEUSZ IRENY SANTOR
W dniu 14 listopada 2019 roku o godz. 19:00 w sali koncertowej Zarządu Morskiego Portu Gdynia, w jubileuszowym recitalu, wystąpi IRENA SANTOR z udziałem zespołu muzycznego.
Irena Santor – niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej „JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem”.
Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Ireny Santor. Artystka nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku, a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą. Publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z Jej osobowością wypełniając po brzegi sale koncertowe.
To będzie wyjątkowy koncert, składający się z piosenek starannie na tę okazję wybranymi przez Artystkę. Piosenki te, z Jej punktu widzenia były i są ważne, są to melodie, które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje oraz nowe piosenki, niosące przesłanie Artystki – „Śpiewam, czyli jestem”. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.
Zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki!
To będzie niezapomniany Jubileusz w cudownym klimacie!
Bilety w cenach: 99 zł, 89 zł można nabywać on-line na:
biletyna.pl, kupbilecik.pl, ebilet.pl, empikbilety.pl
oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej w Gdyni:
Biuro Podróży ALLO ul. Gniewska 21
Biuro Turystyczne Mart-Tour ul. Wójta Radtkego 42
Biuro Podróży SAFARA, DT Chylonia ul. Gniewska 21 box 22
Media Markt i salony EMPIK (na terenie całego kraju)