previous arrow
next arrow
Slider

CUDAWIANKI – POSZUKUJEMY MŁODYCH TALENTÓW!

Muzyka

Wydarzenie Lato zaczyna się w Gdyni. Cudawianki 2018 ogłasza konkurs dla młodych zespołów, które chciałyby zaistnieć na polskim rynku muzycznym.

Poszukujemy polskich zespołów i solistów grających muzykę alternatywną (rock, world music, hip-hop, electro itp.), które osiągnęły profesjonalny poziom grania, ale wciąż jeszcze nie przebiły się na rynku. Zależy nam na świeżym spojrzeniu na muzykę i świat dźwięków.

Nagrodą w naszym konkursie jest występ,  23 czerwca, na cudawiankowej scenie na plaży w Gdyni, przed głównymi artystami, których wkrótce ogłosimy. Zwycięzcę konkursu przedstawimy do 1 czerwca 2018.

Na zgłoszenia czekamy do 25 maja, do godziny 23:59. Aby wziąć udział w naszym konkursie należy zapoznać się z regulaminem i wysłać mailowo swoje zgłoszenie na adres KONKURS@CUDAWIANKI.EU.

Lato zaczyna się w Gdyni. Cudawianki 2018 już 23 czerwca na gdyńskiej plaży! Na naszej scenie, oprócz wyłonionego w konkursie supportu, wystąpią trzy gwiazdy, w tym jedna zagraniczna. Więcej szczegółów podamy wkrótce. Tymczasem zapraszamy na nasz profil FB, gdzie znajdują się najnowsze informacje na temat wydarzenia.

FB: www.facebook.com/CudaWiankiGdynia

Insta: @cudawianki

Regulamin Konkursu Młode Zespoły