The 12 Tenors w Gdynia Arena | 6.04.2018

Muzyczna gala – 12 tenorów na jednej scenie.
Klasyka, opera, pop i rock

Arena 12 Tenorow plakat min

Międzynarodowa grupa The 12 Tenors już od 10 lat odnosi sukcesy, koncertując na scenach całego świata. Jesienią 2016 r. artyści wyruszyli w kolejną międzynarodową trasę koncertową. Magnetyzują widownię wysokiej klasy wirtuozerią, wdziękiem i humorem. Ich koncerty burzą wszelkie stereotypy na temat klasycznej muzyki wokalnej. Podczas występów muzycy prezentują zróżnicowany, szeroki wachlarz utworów i dosłownie porywają widownię z krzeseł. Są nie tylko świetnie wyszkolonymi, ogromnie utalentowanymi wokalistami, ale też tancerzami i konferansjerami. Takie połączenie gwarantuje wspaniale spędzony wieczór, o którym pamięta się przez długi czas.

Podczas koncertu The 12 Tenors będzie można usłyszeć zarówno najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty oper, jak i aranżacje utworów współczesnych, rockowych i popowych. Tenorzy wykonają  największe hity Michaela Jacksona, Beatlesów czy zespołu Queen. To dowód na to, że zespół łączy pokolenia.

The 12 Tenors wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na znakomicie zaprojektowanej scenie. Towarzyszący im zespół międzynarodowych muzyków uwydatnia siłę głosów.

Termin: 6.04.2018 r., godz. 19.00
miejsce: Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia
bilety w cenach od 70 do 160 zł do nabycia:
www.abilet.pl
www.kupbilecik.pl

linki do bileterii:
https://abilet.pl/impreza/12-tenorow-4283
https://www.kupbilecik.pl/impreza-22782-12.tenorow.gdynia.html

Wydarzenie facebook:
https://www.facebook.com/events/924976704345591/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *