Styczeń w Centrum Kultury w Gdyni

Promocyjna cena biletów obowiązuje na wszystkie spektakle i koncerty, które wpisane są do repertuaru.

*Zniżka nie łączy się z innymi promocjami, obowiązuje w systemie sprzedaży internetowej www.ckgdynia.pl oraz kasie Centrum Kultury w Gdyni (ul. Łowicka 51) i CultureBoxie (ul. Świętojańska 30). Obie kasy czynne w godz. 11-19. 

  • 56. Teatrzyk Bezwstydny – 5 stycznia o godz. 19

http://www.ckgdynia.pl/56-teatrzyk-bezwstydny/

  • „Psiunio” – 6 i 7 stycznia o godz. 19

„Psiunio” to tragikomedia, która dzięki humorystycznym dialogom i brawurowej grze aktorów obnaża słabości związku pomiędzy kobietą a mężczyzną oraz przedstawia relacje międzyludzkie w zupełnie nowym świetle.

http://www.ckgdynia.pl/i-iii-2017-psiunio/

  • Teatrzyk Młodego Artysty – pierwsze spotkanie 22 stycznia o godz. 12:00

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie artystycznym, skierowanym do dzieci i młodzieży.

Nadszedł czas na Was, młodzi artyści! Tylko tu możecie wykazać się swoim talentem: zaśpiewać ukochaną piosenkę, zrobić gwiazdę, powiedzieć wiersz, zbudować auto z patyków. Zapraszamy do czynnego uczestnictwa, ale również kibicowania na widowni. Być może na kolejnym spotkaniu to właśnie Ty zdecydujesz się wyjść na scenę. Spotykamy się raz w miesiącu, pierwsza odsłona już 22 stycznia.

http://www.ckgdynia.pl/teatrzyk-mlodego-artysty-startuje-nowy-projekt-dla-dzieci-i-mlodziezy/

a2_wyprzedarz

Opisy wydarzeń:

Mayday. Run For Your Wife

Gdzieś pomiędzy ulicami Portową a Legionów w Gdyni żyje sobie pewien taksówkarz – człowiek jakich wielu, a jednak skrywa on pewną tajemnicę, która nieoczekiwanie wychodzi na jaw. Zapraszamy na najbardziej oblegany spektakl sezonu  – mrożącą krew w żyłach historię o tym, jak ważne jest przestrzeganie rozkładu jazdy i… jak żyć z dwiema żonami i nie zwariować.

Reż. Dariusz Majchrzak | Centrum Kultury w Gdyni, ul. Łowicka 51

Czas trwania: 120 min z przerwą *Bilety: 35 zł / 30 zł

repertuar-centrum-kultury-i-iii-2017

Napis

Do paryskiej kamienicy  wprowadza się młode małżeństwo Lebrun. Po kilku dniach w windzie pojawia się wulgarny napis uderzający w nowego lokatora. Oburzony Lebrun próbuje znaleźć autora obraźliwych słów. Prawie natychmiast burzy to idealny porządek dotychczasowej sąsiedzkiej egzystencji, a rzekoma integracja okazuje się tylko grą pozorów.

Reż. Grzegorz Chrapkiewicz

Centrum Kultury w Gdyni, ul. Łowicka 51| Czas trwania: 60 min *Bilety: 35 zł / 30 zł / TP 20 zł

 

O co biega?

Klasyczna brytyjska komedia, która bawi widzów na całym świecie nieprzerwanie od 1945 roku!  Anglia. Małe miasteczko. Dom wielebnego pastora.  I Ona – Panna Skillon. Nadmiernie religijna i… zakochana w pastorze.  Jeśli dodamy do tego kontrowersyjną żonę pastora – aktorkę, jej wuja biskupa oraz hitlerowskiego oficera, zbiega z obozu jenieckiego, wtedy zaczyna się prawdziwy bałagan.

Reż. Tomasz Podsiadły | Centrum Kultury w Gdyni, ul. Łowicka 51

Czas trwania: 90 min. *Bilety: 35 zł / 30 zł

Psiunio

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Okazuje się, że czasami wie więcej niż nam się wydaje. Czy może celowo uciec z domu, aby uświadomić właścicielom coś, czego sami nie są w stanie zauważyć? „Psiunio” to tragikomedia, która dzięki humorystycznym dialogom i brawurowej grze aktorów obnaża słabości związku pomiędzy kobietą a mężczyzną oraz przedstawia relacje międzyludzkie w zupełnie nowym świetle.

Reż. Grzegorz Chrapkiewicz

Centrum Kultury w Gdyni, ul. Łowicka 51 | Czas trwania: 90 min  *Bilety: 35 zł / 30 zł

Rybki. Historia gdyńskiej miłości

Spotkajmy się przy Rybkach – to zdanie, które każdy mieszkaniec Gdyni usłyszał chociaż raz w życiu. Czy wiecie skąd wzięły się owe Trzy Rybki na początku Bulwaru? Oglądając spektakl, przekonacie się, że słynne Rybki skrywają niesamowitą historię miłosną! Będzie muzycznie, tanecznie i magicznie.  Poznacie przystojnego Rybaka Macieja, jego Matulę, elokwentnego Krzyśka i atrakcyjne gdynianki.

Reż. Tomasz Podsiadły

Występują uczestnicy Grupy Scena 138 | Centrum Kultury w Gdyni, ul. Łowicka 51

Czas trwania: 50 min *Bilety: 20 zł Preferencje wiekowe: 5+

 

Trucizna teatru

Iluzoryczny salon, a w nim Markiz i Komediant. Pierwszy, to ekscentryczny naukowiec i filozof, mistrz w sztuce blefowania i mylenia przeciwnika, a drugi – utalentowany aktor i świadomy swych zdolności bufon. Salonowe maniery przemieszane z zachowaniami mocno niekonwencjonalnymi. Fascynująca rozgrywka, gwarantująca widzom doskonałą zabawę.

Reż. Anna Zagórska

Centrum Kultury w Gdyni, ul. Łowicka 51 | Czas trwania: 75 min *Bilety: 35 zł / 30 zł

 

W małym dworku

Anastazja Nibek powraca z zaświatów. To sen, jawa, a może zbiorowa halucynacja spowodowana współczesną chorobą cywilizacyjną? I jak na to niespodziewane entrée reagują mieszkańcy dworku w Kozłowicach? Scena 138 składa hołd mistrzowi formy i gatunku – Witkacemu – biorą na warsztat jego najsłynniejszy i najbardziej zagadkowy dramat.

Reż. Tomasz Podsiadły

Występują uczestnicy Grupy Scena 138

Centrum Kultury w Gdyni, ul. Łowicka 51 | Czas trwania: 60 min *Bilety: 20 zł

Umowa o arcydzieło

Komedia o nieco pogubionych 30-latkach. W ich życiu właściwie wszystko gra, lecz ciągle czegoś brakuje. Zawieszeni między marzeniami a pracą w korporacji, ideałami romantycznej miłości a szarą codziennością. Ciągną swój wózek z nieustannym poczuciem uciekającego czasu. Zapraszamy na zaskakujący formalnie i treściowo spektakl spod pióra Szymona Jachimka.

Reż. Magdalena Bochan-Jachimek

Występują uczestnicy warsztatów „W Kaczych Butach”

Centrum Kultury w Gdyni, ul. Łowicka 51 | Czas trwania: 60 min *Bilety: 20 zł

Teatrzyk Młodego Artysty

Nadszedł czas na Was, młodzi artyści! Tylko tu możecie wykazać się swoim talentem: zaśpiewać ukochaną piosenkę, zrobić gwiazdę, powiedzieć wiersz, zbudować auto z patyków. Zapraszamy do czynnego uczestnictwa, ale również kibicowania na widowni. Być może na kolejnym spotkaniu to właśnie Ty zdecydujesz się wyjść na scenę. Spotykamy się raz w miesiącu, pierwsza odsłona już 22 stycznia.

Zasady są proste: masz nie więcej niż 15 lat, twój występ trwa maksymalnie 7 minut, zgłaszasz się przed rozpoczęciem i zabierasz ze sobą dobry humor. Tu liczy się dobra zabawa, a nie rywalizacja.

Prowadzenie: Magdalena Bochan-Jachimek

Centrum Kultury w Gdyni, ul. Łowicka 51 | *Wstęp wolny

teatrzyk-mlodego-artysty-styczen-2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *