Kontakt

contactIcon
Wydział Kultury
Urząd Miasta Gdyni
ul. 10 Lutego 24
81-364 Gdynia, piętro I

Przyjmowanie zgłoszeń i informacji o imprezach:e-mail: kulturalna@gdynia.pl
Sekretariat Wydziału – pokój 115,
telefon: 58 668 81 66, fax: 58 668 81 74,
e-mail:
kulturalna@gdynia.pl
Wydział Kultury czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

NASZ ZESPÓŁ:

Włodzimierz Grzechnik tel. 58 668 81 66, w.grzechnik@gdynia.pl
Naczelnik Wydziału

Karin Moder tel. 668 81 66, k.moder@gdynia.pl
Zastępca Naczelnika

Natalia Spychalska tel. 668 81 71, n.spychalska@gdynia.pl
instytucje kultury

Wiktoria Wysocka tel. 668 81 68, w.wysocka@gdynia.pl
promocja

Bernadeta Rąbalska tel. 668 81 67, b.rabalska@gdynia.pl
projekty kulturalne

Olga Krzyżyńska tel. 668 81 73, o.krzyzynska@gdynia.pl
organizacje pozarządowe i rady dzielnic

Joanna Nowak tel. 668 81 72, j.nowak@gdynia.pl
planowanie i rozliczenia finansowe

Łukasz Cichowski tel. 668 81 70, l.cichowski@gdynia.pl
zamówienia publiczne

team_puzzle

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *