ODWOŁANY!!! „Ciao Italia!” The Best Of San Remo | ODWOŁANY!

Z przykrością informujemy, iż koncert „Ciao Italia! the best of San Remo”, zaplanowany na 27.02.2018, z przyczyn niezależnych od Gdynia Areny, został odwołany. W sprawie zwrotu biletów prosimy o kontakt z organizatorem – Agencją Sollus Entertainment.

„Ciao Italia!” The Best Of San Remo

27.02.2018 19.00

Gdynia Aren

Data: 2018-02-27
Miejsce: Gdynia Arena
Godzina: 19.00
Bilety: od 79 zł do 119 z

Jedni je kochają, inni się z nich śmieją, ale znają i śpiewają je wszyscy – o czym mowa? Oczywiście chodzi o włoskie przeboje. Towarzyszą nam przy wielu różnych okazjach, przypominają nam upływający czas i pozwalają się przenieść lata wstecz. To właśnie włoskie przeboje stały się natchnieniem do powstania tego wspaniałego wydarzenia czyli największej w Polsce wielkiej fiesty włoskich przebojów jakim jest Ciao Italia. Podczas wydarzenia usłyszycie Państwo 28 piosenek, które jedna po drugiej wprowadzą Państwa w magiczny klimat rodem z San Remo, a na ich czele będą stały największe przeboje takie jak: „Felicita”, „Mamma Maria”, „Volare”, „Caruso” czy „Sempre sempre”. Gospodarzem wieczoru będzie Paolo Cozza, który zadba o włoski charakter wydarzenia.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia oraz bilety można znaleźć na stronie: LINK


INFORMACJE O ORGANIZATORZE:

Sollus Entertainment to producent wydarzeń teatralno-koncertowych, który od pięciu lat umożliwia widzom kontakt z rozrywką z najwyższej półki. Nasze wydarzenia odwiedziło do tej pory ponad 500 000 widzów. Na stałe współpracujemy z najlepszymi twórcami i wykonawcami w Polsce i za granicą. Nasza oferta to nie tylko gotowe wydarzenia teatralne, ale również unikalne wydarzenia koncertowe produkowane na zamówienie i oklaskiwane przez widzów na całym świecie. Aktualnie działamy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz USA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *